Mahmut Efendi Enginar Macunu ile Ciğer Temizliği

Mahmut Efendi Enginar Macunu kökeni 1700’lü yıllara dayanan Mahmut Efend-i’nin keşfettiği akciğer ve karaciğeri temizleyen enginar macununa dayanıyor. Adeta sihirli bir karışım gibi düzenli kullanımıyla ciğerlerdeki bütün pislikleri ve hastalıkları alıp, tertemiz yapıyor. Eski zamanlarda şimdiki gibi hava kirliliği olmadığından dolayı ciğerlerde pek rahatsızlık yaşanmazdı. Yaşanma sebepleri arasında genellikle nargile, alkol ve tütün kullanımı yatıyor olurdu. Bu sorunu Mahmut Efendi yapmış olduğu enginar macunu ile çözüme kavuşturdu.

Mahmut Efendi Enginar Macunu, çok önemli bir antioksidan olan enginarın yanı sıra içerisinde kalsiyum, manganez, magnezyum ve fosfor mineralleri de içeriyor. Tüm bu saymış olduğumuz maddeler karaciğere inanılmaz bir etki gösteriyor ve karaciğer temizlenme hızını neredeyse 12 kat arttırıyor. Karaciğer normal şartlarda kendini yenileyebilen bir organ olmasına rağmen enginar macunu sayesinde bu yenilenme hızı artıyor.

Mahmut Efendi Enginar Macunu Faydaları ve Etkileri

mahmut efendi enginar macunu

Enginar macunu öncelikli olarak karaciğer temizliği ve ardına akciğer temizliği sağlar. Ciğerleri temizlemesindeki en büyük etken içerisinde barındırdığı mucizevi besin enginar. Enginar içerisinde yüksek miktarda C ve K vitamini içeriyor. Bunun yanında bünyenin lif ihtiyacını da ciddi ölçüde giderir.

Enginar macununun diğer faydaları:

  • Karaciğeri temizler
  • Karaciğerin yenilenme hızını 12 kat arttırır
  • Vücuttaki pis kanı temizler
  • Akciğeri temizler
  • Vücuttan toksinleri atar
  • Safra kesesini onarır
  • Sindirim sistemini düzene sokar
  • İdrar söktürücü özelliği vardır
  • Kum döktürür
  • Kilo vermenize de yardımcı olur

Gördüğünüz gibi faydaları saymakla bitmiyor bu macunun. Bunun yanında enginar macunu kullanımıoldukça basit ve faydalı bir ürün. Her gün yalnızca iki kaşık enginar macunu kullanarak vücudunuzdaki kanı temizliyor ve bu vesileyle toksinlerden kurtularak ciğerlerinizi de temizlemiş oluyorsunuz. Aynı zamanda alkol ve sigaraya bağlı sıkıntılar yaşıyorsanız, sigarayı bırakmadan kullanmanız bile mümkün.

Mahmut Efendi Enginar Macunu içerisinde sadece enginar barındırdığı için Tarım Bakanlığı onaylı ciğer temizleyen tek bitkisel üründür. Bitkisel bir karışım olduğu için hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak kalp rahatsızlığı gibi ciddi problemleriniz varsa ürünü kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Doktor gözetimi altında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.